E shitur
Foto e Kufje HyperX Cloud II Gun 7.1 (KHX-HSCP-GM), të hirta

Kufje HyperX Cloud II Gun 7.1 (KHX-HSCP-GM), të hirta

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
149.42 €
79.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 67.37 €
Ju kurseni 69.92 €
-47%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Kufjet janë të pajisura me një lidhës universal Mini Jack 3.5 mm, kështu që ato mund të lidhen me shumë pajisje të ndryshme pa pasur nevojë për përshtatës. Kufjet përdorin një lidhës USB, kështu që ato mund të lidhen lirisht me çdo portë USB në një kompjuter ose pajisje të tjera.
Ofrojnë gjithashtu një mikrofon dhe sigurojnë rehatinë e përdorimit dhe rregullimit të pozicionit të mikrofonit sipas preferencave të përdoruesit. Kablloja e tyre është e gjatë 1 m.
Mikrofon:
Po
Konektor:
USB
Impedancë [Ohm]:
60, 60 om
Klasa:
S
Element i ngjyrës:
Hirtë
Komunikimi:
Udhëzues
Gjatësia e kabllos [m]:
1m
Membranë:
53 mm
Gjerësia e brezit [min]:
50 Hz
Përgjigjja e frekuencës:
18000 Hz
Butësia:
98 dB/mW
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha [g]:
320
Prodhuesi:
HyperX
EAN:
0740617235678
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kufje HyperX Cloud II Gun 7.1 (KHX-HSCP-GM), të hirta
79.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo