Foto e Kufje Logitech G332, të zeza

Kufje Logitech G332, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
65.50 €
39.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.47 €
Ju kurseni 26.00 €
-40%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta

Përjetoni ndryshe lojrat dhe filmat tuaj të parapëlqyer me këto kufje. Janë të përshtatshme për të gjitha platformat e gamingut dhe pajisjeve telefonike, madje janë të përshtatshme edhe për PC, Mac, PS4, Xbox One dhe Nintendo Switch. Kanë mikrofon 6 mm me funksion mute. Funksionojnë në frekuencat 20 - 20,000 Hz, kanë rezistencë 39 Ohm, ndjeshmëri 107 dB SPL / MW dhe gjatësi të kabllos prej 2 metrash. Ato kanë një ndërtim të lehtë me një peshë prej 303 g (pa kabllo) dhe dimensione 172 x 81.7 x 182 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektor:
1, 3.5mm (TRRS)
Lojë:
Po
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Impedancë [Ohm]:
39
Madhësia e altoparlantëve [mm]:
50
Ndjeshmëri [dB/SLP]:
107
Uebfaqja e prodhuesit:
logitech.com
Lloji i dëgjueseve:
Për kokë
Mikrofon:
Sklápecí
Komanda e zërit:
Në kufje
EAN:
5099206081963
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Kufje Logitech G332, të zeza
39.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo