1 / 1
Foto e Mbrojtëse SWISSTEN Jelly për iPhone XS/X, transparente

Mbrojtëse SWISSTEN Jelly për iPhone XS/X, transparente

Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
13.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 11.44 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 €/muaj

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
11 dhjetor 2023 - 18 dhjetor 2023
Kosovë, të tjera
12 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kjo mbrojtëse përbëhet nga materiali cilësor TPU dhe i ofron celularit tuaj mbrojtje të përsosur ndaj dëmtimeve dhe papastërtisë pa e penguar çasjen në butona dhe konektorë si dhe funksionalitetin e tyre. Është transparente gjë që thekson dizajnin e celularit.
Lansuar:
14. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Celular
Kodi:
32801749
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Ngjyra:
Tejdukshëm
EAN:
8595217452695
5

1 Vlerësime

Rion 7.9.2022 9:37 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Mbrojtëse SWISSTEN Jelly për iPhone XS/X, transparente
13.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo