1 / 6
E shitur
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16

Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
124.50 €
99.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 92.13 €
Ju kurseni 25.00 €
-21%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania Corsair ofron module memoriesh me kualitet të lartë dhe performancë të jashtëzakonshme. Memoria operative Vengeance LPX e shpejton kompjuterin tuaj si dhe lojërat të cilat i luani. Ka dy module të tipit DDR4, secila me kapacitet 16GB dhe punojnë me frekuencat mbi 3200MHz me tension prej 1.2 / 1.35 vat. Kanë ngjyrë të zezë.

E dedikuar për:
Per desktop - PC
Ftohës:
Pasiv
Lansuar:
14. 11. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e profilit:
Ulët
Kodi:
CMK32GX4M2E3200C16
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0
Numri i moduleve RAM:
2
Besueshmëria:
100 %
Frekuenca operuese MHz:
3200
Latenca CAS CL:
16
Tensioni operues V:
1.2 / 1.35
Tensioni maksimal i operimit [V]:
1.35
Kapaciteti i RAM [GB]:
32
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Konfigurimi i memories:
2 x 16GB
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
840006608547
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Memorie Corsair Vengeance LPX Black 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16
99.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo