E shitur
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
Foto e Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi

Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
229.50 €
169.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 143.64 €
Ju kurseni 60.00 €
-27%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Me monitorin Samsung Odyssey G32A 24", do të kënaqeni duke luajtur me cilësi të lartë imazhi me rezolucion Full HD prej 1920 × 1080. Paneli VA i këtij monitori të lojrave ofron riprodhim të shkëlqyer ngjyrash dhe kënde të gjera shikimi. Shpejtësia maksimale e rifreskimit prej 165 Hz siguron kënaqësi maksimale e lojërave me një ritëm të shpejtë, gjë që rezulton në një imazh jashtëzakonisht të qetë. Monitori ka teknologjinë AMD FreeSync Premium. Shpejtësia e rifreskimit të ekranit mund të sinkronizohet me kartelën grafike. Kështu, çdo grisje, prerje dhe vonesë e imazhit minimizohet dhe rezultati është një përvojë e përkryer e qetë e lojës dhe mprehtësia e objekteve të lojës. Asgjë nuk do t'ju ndalojë të luani lojën tuaj të preferuar, megjithëse grafike kërkuese. Monitor lojëra LED 24 " Full HD 1920x1080, shpejtësia e rifreskimit 165Hz, përgjigje 1ms, 1x DisplayPort, 1x HDMI, lidhës për kufje. Monitori ka diagonale 24" / 61 cm, pivot, mbajtëse me lartësi të rregullueshme, AMD FreeSync Premium. Këndet e shikimit 178 ° / 178 °, raporti i kontrastit 3000: 1. Përmasat e monitorit me bazë 544 x 499 x 234 mm, pesha 3.0 kg. Mbështet VESA 100 x 100.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve DisplayPort:
1
Koha e reagimit [ms]:
1
Numri i porteve HDMI:
1
DisplayPort:
Po
Lojë:
Po
Port hyrës HDMI:
Po
Varet në mur:
Po
FreeSync:
Po
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Lartësi e rregullueshme:
Po
Ekran i sheshtë:
Po
Ngjyra:
Zezë
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
Pesha [kg]:
4.5
Diagonalja e ekranit ["]:
24
Ndriçimi [cd/m2]:
250
Uebfaqja e prodhuesit:
samsung.cz
Raporti i aspektit:
16: 9
Këndi horizontal i shikimit [°]:
178
Këndi shikimit vertikal [°]:
178
Ngjyrat e mbështetura [milion]:
16.7
Gjerësia [mm]:
544
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Përmbajtja e paketimit:
Kabllo DisplayPort
Përmasat e mbajtëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Lloji i ekranit:
VA
Gama e ngjyrave:
NTSC (72%)
Klasa e energjisë:
E
Vendi i prodhimit:
China
Frekuenca [Hz]:
165
EAN:
8806092802117
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Monitor Samsung Odyssey G32A - LED 24", Full HD, i zi
169.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo