1 / 21
E shitur
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
Foto e Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED

Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina e brendit: Kodi:
529.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 448.73 €
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
529.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.12 €/muaj

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Monitori Viewsonic VP2768 është i dizajnuar posaçërisht për të apasionuar të lojërave që nuk duan të humbasin asnjë detaj gjatë lojërave. Ky monitor vjen me një diagonale prej 27" me kualitet QHD dhe rezolucion 2560 x 1440, me të cilin shfaq imazhe superiore me ngjyra të ndezura dhe tejet reale, me altoparlantë të integruar që ju mundësojnë që të përjeton çdo goditje e lëvizje sikurse të ishit me të vërtet aty. Ofron shpejtësi të lartë të përgjigjes 5 ms dhe frekuencë operuese prej 60 Hz. Veçanti të këtij monitori janë edhe mundësitë e lidhjes me kompjuter dhe konzola të ndryshme përmes porteve DisplayPort, VGA, USB, 3.5mm, dhe HDMI.?
Lansuar:
4. 4. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
Kufje 3.5mm, Dalje DP
Raporti i shikimit:
16: 9
Varje në mur:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
USB:
USB Hub:
Pivot:
Port hyrës HDMI:
Numri i porteve HDMI:
2
Përmasat e kapëses VESA:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Numri i porteve DisplayPort:
1
Mini DisplayPort:
Përmbajtja e pakos:
kabllo mDP në DP, kabllo USB
Diagonalja e ekranit ["]:
27
Lartësi e rregullueshme:
Kodi:
VP2768
Pesha kg:
6.9
Frekuencë Hz:
60
Konsumi W:
32
Gjerësia mm:
613
Lartësia mm:
540
Trashësia mm:
215
Kontrast 1:
20000000
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Besueshmëria:
100 %
Koha e reagimit ms:
5
Pitch Hz:
0233
Ndriçimi cdm2:
350
Këndi horizontal i shikimit °:
178
Këndi vertikal i shikimit °:
178
Ekran i sheshtë:
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC (76,88%), sRGB (99,98%)
Thellësia e ngjyrave bit:
8
Teknologji audio:
3.5mm për dëgjuese
Kontrasti statik [1]:
1000
Prodhuesi:
ViewSonic
Ueb-i i prodhuesit:
Viewsonic.com
Rezolucioni:
2560 x 1440 (QHD)
Lloji i ekranit:
IPS
Ngjyra:
Zezë
DisplayPort:
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Monitor Viewsonic VP2768 - 27'' LED
529.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo