Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
Foto e Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi

Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi

Garancioni: 1 vit Kodi:
426.50 €
339.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 287.71 €
Ju kurseni 87.00 €
-21%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 28.29 € në muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
31 maj 2023 - 01 qershor 2023
Kosovë, të tjera
01 qershor 2023 - 02 qershor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Zowie by Benq XL2540K është një monitor i lojërave që do t’ju tërheqë menjëherë mbi të gjitha me një kohë të shkëlqyeshme përgjigjeje prej 1 ms dhe një ritëm të pakrahasueshëm të rifreskimit prej 240 Hz. Falë kësaj, ju mund të prisni një imazh krejtësisht të qartë dhe të lëmuar edhe në lojërat më të shpejta të veprimit dhe, natyrisht, në punën e përditshme. Monitori i lojrave ZOWIE by BenQ XL2540K ofron diagonale 24.5 " dhe rezolucion FHD 1920 x 1080 piksel. Paneli TN, raporti i aspektit 16: 9, shkalla e rifreskimit 240 Hz, koha e përgjigjes 1 ms, kontrasti 1000: 1, shkëlqimi 320 cd / m jas. Mbështetje Vesa 100 x 100 mm. Lidhshmëri me lidhës 3x HDMI 2.0, dalje DP dhe kufje. Dizajn funksional. I pozicionueshëm duke përfshirë PIVOT. Teknologji eQualizer e zezë. Monitori përmban teknologjitë e mbrojtjes së syve si flicker-free dhe filtër i dritës blu. Përmasat janë 521 x 571 x 200 mm. Pesha 6.1 kg.
Lartësi e rregullueshme:
Po
Pivot:
Po
Ne ju rekomandojmë që ta rimerrni produktin në:
Asupport
Pitch [Hz]:
0,28
Dimensionet me mbajtëse [mm]:
12000000
FreeSync:
Po
Teknologji audio:
Kufje 3.5 mm
Lojë:
Po
Numri i porteve HDMI 2.0:
3
DisplayPort:
Po
Koha e reagimit [ms]:
1
Përmbajtja në paketim:
Kabllo DisplayPort
Ngjyra:
Zezë
Pesha [kg]:
6,1
Diagonalja e ekranit ["]:
24,5
Trashësia [mm]:
200
Ndriçimi [cd/m2]:
320
HDMI 2.0:
Po
Raporti i aspektit:
16: 9
Reduktim i ngjyrës së kaltër:
Po
Reduktim të dridhjeve të imazheve:
Po
Numri i porteve HDMI:
3
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Varje në mur:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Port hyrës HDMI:
Po
Përmasat e mbajtëses VESA:
75 x 75, 100 x 100
Ekran i sheshtë:
Po
Rezolucioni origjinal:
1920 x 1080 (Full HD)
EAN:
4718755083303
5

1 Vlerësime

Arber 2.3.2023 5:30 e pasdites
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Monitor ZOWIE by BenQ XL2540K - LED 25 ", Full HD, i zi
339.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo