Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

GeForce RTX™ 3080 & 3090

REZERVO TANI

NDEZI DRITAT

Është koha që ti vendosësh ngjyrat e ekipit tënd. Sinkronizo ndriçimin me pajisjet tjera elektronike, për të sjell spektakël dritash, dhe për ta ngritur atë në tjetër nivel.

REZERVO TANI

SERIA GEFORCE RTX™ 30

TEKNOLOGJIA E FUNDIT

Seria e kartelave grafike GeForce RTX™ 30 sjell performancën e fundit për gamerë dhe krijues. Të fuqizuara nga arkitektura RTX e gjeneratës së dytë të NVIDIAs, me bërthama RT të reja, bërthama Tensor, dhe multiprocesorë streaming për grafikën më realistike dhe veçoritë më të reja të AI.

REZERVO TANI

RTX. IT'S ON.

RAY TRACING DHE AI

Përjeto sot fuqinë më të madhe si kurrë më parë, me saktësinë vizuale të ray tracing në kohë reale, dhe performancën e fundit të AI, të fuqizuar nga DLSS. RTX. Është On.

REZERVO TANI

2ND GENERATION

RT CORES

2X THROUGHPUT

3RD GENERATION

TENSOR CORES

UP TO 2X THROUGHPUT

NEW

SM

2X FP32 THROUGHPUT