Foto e Orë e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel, e zezë
Foto e Orë e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel, e zezë
Foto e Orë e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel, e zezë

Orë e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
93.50 €
69.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 58.90 €
Ju kurseni 24.00 €
-26%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 24h
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Kosovë, të tjera
29 maj 2023 - 30 maj 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta

Ora e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel ka gjithçka që ju nevojitet: monitoron shëndetin tuaj, gjumin, palestrën dhe performancën sportive. Ju njofton për thirrjet hyrëse, SMS dhe aplikacione të tjera, gjithashtu mund ta përdorni për të kontrolluar muzikën. Dhe ajo ka super qëndresë. Jo vetëm që mund të zgjasë deri në 10 ditë në përdorim normal, por lehtë mund të përballojë pluhurin dhe shiun maksimalisht. Ora do të jetë e përshtatshme për çdo person aktiv - në sajë të trupit metalik, është e qëndrueshme dhe rezistenca e saj IP68 garanton që nuk do të shprëndahet nga një shteg biçikletash me pluhur ose shi gjatë vrapimit. Avantazhi i madh i orës është jeta e saj e gjatë pa karikim, deri në 10 ditë! Ekrani i rrumbullakët LCD me prekje (240 * 240) me skaje të rrumbullakosura 2.5D ofron një funksionim të rehatshëm. Bëni që të dallohet me një nga më shumë se 50 numra! Aplikacioni për orën e mençur ofron statistika ditore, javore dhe mujore që mbledhin të dhëna për shëndetin, gjumin dhe ushtrimet tuaja. Ata që motivohen nga grafikët ose përmirësojnë kohën e vrapimit do ta pëlqejnë shumë aplikacionin! Në të njëjtën kohë, aplikacioni ofron cilësime dhe funksione shtesë si monitorimi i regjimit të pirjes ose ushtrimet e rregullta. Dhe që nuk flisni gjuhë të huaja? Nuk ka rëndësi, aplikacioni dhe ora mund të flasin shumë gjuhë. Shijoni shtatë sportet që ju pëlqejnë më shpesh me orën e mençur X-fit Watch Pixel - ecje, vrapim, shëtitje, çiklizëm, basketboll, yoga dhe trajnim orbitrek. Kjo ju lejon të mbani shënim se sa shpesh dhe me çfarë suksesi lëvizni. Kjo është një orë e mençur, e cila mat numrin e hapave të ndërmarrë, kaloritë e djegura, distancën, rrahjet e zemrës, presionin e gjakut, oksigjenimin e gjakut. Dhe pas një dite të suksesshme, ata do t'ju japin një analizë të gjumit tuaj të merituar. Materiali i trupit: metal (aliazh zinku). Diapazoni i rripit të silikonit: 160-230 mm. Kapaciteti i baterisë: 280 mAh. Shkalla e mbrojtjes: IP68. Përmasat e orës janë: 46 * 45 * 9.8 mm. Pesha: 124 g.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ekran:
Po
Ekran me prekje:
Po
Lajmërues:
Po
Akselometër:
Po
Qëndrueshmëri ndaj ujit:
Po
Ecje dhe fitnes:
Po
Për vrapim:
Po
Çiklizëm:
Po
Oksimetër:
Po
Joga:
Po
Ngjyra:
Zezë
Materiali i rripit:
Silikon
Diagonalja e ekranit ["]:
1.3
Jetëgjatësia e parashikuar e baterisë [ditë]:
10
Lartësia [mm]:
46
Trashësia [mm]:
9.8
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
280
Pesha [g]:
124
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
I përdorshëm me sistem operativ:
Android, iOS
Materiali i mbrojtëses:
Metal
Gjerësia [mm]:
45.9
Shkalla e mbrojtjes:
IP68
Versioni i Bluetooth:
5
Gjerësia e rripit [mm]:
20
Lloji i rezistencës ndaj ujit:
IP68
EAN:
8594182424942
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Orë e mençur Niceboy X-fit Watch Pixel, e zezë
69.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo