Sistem zërimi Panasonic SC-BTT465EGK

199.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62€ në muaj  

Çmimi i mëparshëm: 381.50
151524b4
1 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave

***SHËNIM: PRODUKTI ËSHTË I PËRDORUR, KA GËRVISHTJE, NDËRSA SUBWOOFER ËSHTË I DËMTUAR. SISTEMI VJEN ME PAKO TË DËMTUAR, ME TË GJITHË AKSESORËT DHE KA 3 MUAJ GARANCION.***

Shijo çdo film, koncert apo debat sikurse të ishit brenda tyre me sistemin e zërimit Panasonic SC-BTT465EGK. Ky sistem është i përbërë nga gjashtë pjesë të cilat ju mundësojnë që të transformoni dhomat apo zyret tuaja me teknologji zërimi të jashtzakonshme që ju lejon të përjetoni gjithçka, si dhe të ndryshoni çdo ambient me dizajn tejet modern dhe elegant.

Ky sistem prodhon zë me kualitet superior, ju lejon që të shihni përmbajtje Full HD e 3D, dhe lehtësisht mund të lidhet me çfarëdo pajisje përmes teknologjisë Bluetooth, NFC, kabllos HDMI, Ethernet dhe portit USB. Sistemi, poashtu, ju mundëson që të përdorni edhe media Blu-ray, si Blu-ray 3D, DVD, CD, si dhe të lidheni me cilësi SMART e të dëgjoni radio stacionet tuaja të preferuara përmes marrësit të integruar FM/AM që mund të memorizoj deri në 30 kanale.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
EAN:
51510000452351
Fuqia dalëse RMS [W]:
1000
Fuqia e subwoofer [W]:
167
Kodi:
SC-BTT465EG9
Konfigurim maksimal i altoparlantëve:
5.1
LAN:
Po
Marrës FM / AM:
Po
Mbështet mediat:
BD, CD, DVD
Mbështetje për NFC:
Po
Ngjyra:
Zezë
Porte hyrëse dhe dalëse:
Ethernet, HDMI, RCA, USB
Prodhuesi:
Panasonic

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera