Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Disk Samsung SSD 980, M.2 - 1TB

Kodi i produktit:
312909
  • Çmimi i transportit: FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Është një SSD me performancë të lartë që ofron një kapacitet prej 1 TB. Ka formatin M.2 (2280). Përdor PCIe Gen 3.0 x4, NVMe 1.4 për t'u lidhur me pajisjen. Përdor një 3-bit MLC V-NAND flash. Arrin shpejtësi vijuese të leximit / shkrimit deri në 3500/3000 MB / s dhe leximit / shkrimit të rastësishëm (4KB, QD32) deri në 500,000 / 480,000 IOPS. Ai ofron një jetë shërbimi prej 600 TBW. Përdor driver Samsung Pablo.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Shkruaj koment
Besueshmëria:
Lartësia mm:
Trashësia mm:
Teknologjia e hard diskut:
Teknologjia:
Shpejtësia e shkrimit MBs:
Shpejtësia e leximit MBs:
Prodhuesi:
Pesha [g]:
Leximet IOPS:
Lansuar:
Dizajnuar për:
Kodi:
Kapaciteti i diskut SSD:
Kapaciteti GB:
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
Hyrjet IOPS:
Gjerësia mm:
Garancioni nga prodhuesi:
Formati i diskut:
EAN:
Ueb-i i prodhuesit:
:
-

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE