Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hard disk SSD Kingston Now A400 - 240GB, SATA 3.0

Kodi i produktit:
213703
Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
740617261219
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
49.50 
Ju kurseni : 18.00   (36%)
31.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Hard disk Kingston Now SSD vjen me madhësi 240GB dhe ofron përdorshmëri deri në 1 milion orë. Përdor platformën SATA 3.0 ( që përshtatet edhe për SATA 2.0). Transmetimi i leximit dhe kopjimit të të dhënave mund të shkoj deri në 500, respektivisht 350 MB / s.

Vlerësimet

Perfekt!
Ky produkt eshte super per ket qmim kam porositur 2 deri tani dhe funksionojne ne super shpejtesi
Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
99 %
Dizajnuar për:
Laptop, PC
EAN:
740617261219
Formati i diskut:
2.5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
100
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria MTTF:
1
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
80
Kapaciteti [GB]:
240
Kodi:
SA400S37/240G
Lansuar:
11. 5. 2017
Lartësia [mm]:
7
Pesha [g]:
41
Shpejtësia e leximit [MB/s]::
500
Shpejtësia e shkrimit [MB/s]:
350
Trashësia [mm]:
69,9
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE