Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Coolpad

Coolpad

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Pad ftohës Genesis Cooling Oxid 550, 1x USB, për laptop 15.6-17.3'', 5 ftohës, LED e kuqe

E SHITUR

48.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.04€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Mbajtëse Gembird për laptop deri në 15 ", 125m fan, LED, e zezë

E SHITUR

16.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Mbajtës ftohës NGS për laptop SLIMSTAND universal, i argjendtë

E SHITUR

13.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Mbajtëse ftohëse NGS për laptop TURBOSTAND, universale, USB hub, e zezë

E SHITUR

18.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE