Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo Cooler Master Riser PCIe 3.0 x16 Ver. 2 - 300mm

Kodi i produktit:
324407
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
24. 8. 2021
Prodhuesi:
Cooler Master
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

42.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.54 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kablloja ka një dizajn të hollë në mënyrë që të mos marrë shumë hapësirë dhe të jetë 300 mm e gjatë. Mbështet standardin PCIe 3.0 me lidhje për slot x16. Sloti është i përforcuar me çelik inox. Kabllot e bakrit kanë një mburojë të fortë dhe lidhësit janë prej ari, për transmetimin më të mirë dhe të pandërprerë të informacionit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
24. 8. 2021
Prodhuesi:
Cooler Master
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE