Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Memorie Kingston Fury Beast Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600 CL17

Kodi i produktit:
323127
Celková kapacita paměti GB:
16
EAN:
740617319781
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Maximální pracovní napětí V:
1.35

Si të porosisim në Gjirafa50?

64.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një modul memorie cilësor i llojit DDR4 nga seria Fury Beast me një kapacitet prej 2x 8 GB, i projektuar për një frekuencë pune prej 3600 MHz. Trajton kohën e memories CL17 në një tension prej 1.35 V. Memoriet nga seria Fury Beast janë të pajisura me një ftohës, me profil të ulët. Ato mbështesin Intel XMP dhe janë të pajtueshme me kompletet AMD Ryzen. Lartësia e modulit të memories është 34.1 mm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Celková kapacita paměti GB:
16
EAN:
740617319781
Frekuenca operuese [MHz]:
3600
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Maximální pracovní napětí V:
1.35
Në dispozicion nga:
21. 7. 2021
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE