Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Kodi i produktit:
323103
Besueshmëria:
100 %
Latenca CAS CL:
16
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
Tensioni operues V:
1.35
Tensioni maksimal i operimit [V]:
1.35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto module të memories janë të tipit DDR4 dhe kanë kapacitet 2 x 8 GB. Frekuenca e tyre është 3200 MHz, latenca CL16 dhe tensioni 1.35 V. Mbështesin ndriçimin RGB dhe janë tejet rezistente.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
E dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617319422
Frekuenca operuese MHz:
3200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
Kapaciteti total i memories [GB]:
16
Konfigurimi i memories:
2 x 8GB
Lartësia e profilit:
I lartë
Latenca CAS CL:
16
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Numri i moduleve RAM:
2
Prodhuesi:
Kingston
Tensioni maksimal i operimit [V]:
1.35
Tensioni operues V:
1.35
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
XMP:
Extreme Memory Profile
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE