Puno më mençur, ec më shpejt, kariko më pak. MAC E BËN KËTË. Mëso më shumë >

Module të memories Kingston Fury Beast 32GB (2x16GB) DDR4 3200 CL16

Kodi i produktit:
329076visa
Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617319842
Frekuenca operuese MHz:
3200
Ftohës:
Pasiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 
Ju kurseni : 17.00   (18%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Këto module për memorie të dizajnuara për kompjuter janë të tipit DDR4 DIMM dhe kanë kapacitet 16 GB. Punojnë në frekuencën 3200 MHZ, me latencë CL16 dhe tension 1.2/1.35 V. Mbështesin ftohjen pasive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dedikuar për:
Për PC
EAN:
740617319842
Frekuenca operuese MHz:
3200
Ftohës:
Pasiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konfigurimi i memories:
2 x 16GB
Lartësia e profilit:
Ulët
Latenca CAS CL:
16
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Numri i moduleve RAM:
2
Prodhuesi:
Kingston
Uebfaqja e prodhuesit:
Kingston.com
Veçoritë e memories:
Single rank
XMP:
Extreme Memory Profile 2.0
Vendi i origjinës:
Guatemala

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE