Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
Foto e Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16

Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
64.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 59.72 €
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
27 shtator 2023 - 28 shtator 2023
Kosovë, të tjera
28 shtator 2023 - 29 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Këto module të memories janë të tipit DDR4 dhe kanë kapacitet 2 x 8 GB. Frekuenca e tyre është 3200 MHz, latenca CL16 dhe tensioni 1.35 V. Mbështesin ndriçimin RGB dhe janë tejet rezistente.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i moduleve RAM:
2
Frekuenca operuese [MHz]:
3200
Ftohës:
Pasiv
Kapaciteti total i memories [GB]:
16
Lloji i memories:
DDR4 DIMM
Lartësia e profilit:
I lartë
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
740617319422
3

1 Vlerësime

Patriot 4.5.2023 10:09 e pasdites
sa do qe te jete i mire e i lire do ju kshilloja ta perdorni ne ryzen 5000 series vetem e per intel te shkoni me 3600mhz C16
A ishte ky vlerësim i dobishëm? Po Jo

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Module të memories Kingston Fury Beast RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200 CL16
64.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo