Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Me procesor të integruar

Me procesor të integruar

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
Pllakë amë ASRock J5005-ITX - Intel J5005

E SHITUR

161.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.46€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
Pllakë amë ASRock J4105-ITX - Intel J4105

E SHITUR

127.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

2
Pllakë amë GIGABYTE N3160TN, Intel N3160, 8GB DDR3 SODIMM, Intel HD Graphics

E SHITUR

159.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

3
Pllakë amë SuperMicro A2SDi-4C-HLN4F-O - Intel Atom C3558

E SHITUR

499.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 41.62€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

4
Pllakë amë ASRock J4005M - Intel J4005

E SHITUR

85.50 

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.12€ në muaj  

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE