Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor AMD Ryzen 5 5600X

Kodi i produktit:
302197
EAN:
730143312042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - 5000 series
Maximální frekvence RAM MHz:
3200
Numri i bërthamave të procesorit:
6

Si të porosisim në Gjirafa50?

306.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një procesor i fuqishëm i serive 5000 për fole AM4. Ofron 6 bërthama fizike (12 threads), një frekuencë prej 3.7 GHz (rritje 4.6 GHz) dhe një 32 MB cache (L3). Procesi i prodhimit 7 nm. TDP 65W. Paketa përfshin një ftohës Wraith Stealth.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
730143312042
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Ryzen - 5000 series
Maximální frekvence RAM MHz:
3200
Numri i bërthamave të procesorit:
6
Vendi i origjinës:
Sweden

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE