Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Procesor Intel Core i5-12400F

Kodi i produktit:
335812
EAN:
5032037237758
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 12-ë

Si të porosisim në Gjirafa50?

252.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky është një procesor i gjeneratës së 12-të Alder Lake i krijuar për prizën LGA 1700. Ofron 6 bërthama fizike (12 threads). Frekuenca e tyre është 2.5 GHz dhe deri në 4.4 GHz në modalitetin Turbo. Ai ofron një memorie të fshehtë SmartCache 18 MB dhe një proces prodhimi 10 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memoriet deri në DDR5 4800 MHz dhe DDR4 3200 MHz. Ai mbështet PCI-Express 5.0 / 4.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65 W (deri në 117 W në modalitetin turbo).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5032037237758
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 12-ë
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE