Foto e Procesor Intel Core i5-12400F
Foto e Procesor Intel Core i5-12400F
Foto e Procesor Intel Core i5-12400F
Foto e Procesor Intel Core i5-12400F
Foto e Procesor Intel Core i5-12400F
Foto e Procesor Intel Core i5-12400F

Procesor Intel Core i5-12400F

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
215.50 €
169.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 156.94 €
Ju kurseni 46.00 €
-22%
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
27 shtator 2023 - 28 shtator 2023
Kosovë, të tjera
28 shtator 2023 - 29 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një procesor i gjeneratës së 12-të Alder Lake i krijuar për prizën LGA 1700. Ofron 6 bërthama fizike (12 threads). Frekuenca e tyre është 2.5 GHz dhe deri në 4.4 GHz në modalitetin Turbo. Ai ofron një memorie të fshehtë SmartCache 18 MB dhe një proces prodhimi 10 nm është përdorur për ta krijuar atë. Mbështet memoriet deri në DDR5 4800 MHz dhe DDR4 3200 MHz. Ai mbështet PCI-Express 5.0 / 4.0. TDP e deklaruar nga prodhuesi është 65 W (deri në 117 W në modalitetin turbo).

Kodi i prodhuesit:
BX8071512400F
Ftohës në paketim:
Po
Frekuenca operuese [MHz]:
2500
Pajisje speciale:
Mbingarkesë automatike, HyperThreading
Procesor grafik:
nuk është
Emërtimi i modelit:
Core i5
Përcaktimi i kodit:
Alder Lake
Priza:
Prizë 1700
Ueb-i i prodhuesit:
Intel.com
Gjenerata e procesorit:
Intel - gjenerata e 12-të
Lansuar:
6. 1. 2022
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e cache L3 [kB] (shuma):
18 432
Prodhuesi i procesorit:
Intel
Mbështetje për chipset:
Intel Z690
Prodhuesi:
Intel
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
5032037237758
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Procesor Intel Core i5-12400F
169.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo