Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

APC - UPS i rrymës për kompjuter Smart-SRT 5000VA, 230V

Kodi i produktit:
210745
EAN:
7313043016154
Ngjyra:
Zezë
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Teknologjia:
Online
Prodhuesi:
APC

Si të porosisim në Gjirafa50?

4107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 342.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

UPS bateri e rrymës "Smart-SRT 5000VA" vjen me fuqi .4.5 kW / 5 kVA. Kapaciteti i baterisë është 845 Volt. Është konvertues online i dyfishtë. Brenda saj mban një bateri e krijuar nga plumbi dhe acidi me elektrolite. Mbushet brenda 1.5 orëve. Jetëgjatësia e saj është 3 deri në 5 vjet. Platformat : port RJ-45 10/100 Base-T,RJ-45, Smart-Slot, portin USB. Madhësia e saj është 432 x 130 x 719 mm dhe pesha e saj është 54.43 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313043016154
Faza (hyrësedalëse):
1:1
Fuqia VA:
5 000
Fuqia [W]:
4 500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
SRT5KXLI
Kohëzgjatja e karikimit h:
1,5
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 100 min:
4
Kohëzgjatja e ruajtjes së të dhënave - 50 min:
11,8
Lansuar:
29. 3. 2017
Lloji:
Rack, Tower
Ngjyra:
Zezë
Numri i baterive:
2
Numri i prizave:
10
Përdorimi:
Datová centra, Server
Përmasat mm:
130 x 432 x 719
Pesha kg:
54,43
Prodhuesi:
APC
Teknologjia:
Online
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com
Veçori tjera:
Konektor EPO, ekran LCD, kohë të zgjeruar për ruajtje

Bashkangjitja APC - UPS i rrymës për kompjuter Smart-SRT 5000VA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE