Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë për zgjerim rrjeti AXAGON PCES-SA2

Kodi i produktit:
214610
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

PCES –SA2“ PCI karta e shpejtë lejon zgjerimin e desktopit PC me lidhëse të brendshme serike. Kjo kartë ofron jo vetëm 6 GB- përkrahje të bitit, por edhe teknologjitë SATA III siç janë Hot-Plug, NCQ apo lidhësi shumëfishues. Karta lidhëse përdor PCI – E 2.0 x1 dhe përkrah futjen dhe aktivizimin e plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i porteve dalëse:
SATA
NCQ:
Prodhuesi:
AXAGON
Teknologjia:
PCI-Express x1
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE