Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Cooler Master MasterWatt 750W

Kodi i produktit:
314440km
Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
4719512062432
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Emri i serisë:
MasterWatt Series
Frekuenca:
50-60Hz

Si të porosisim në Gjirafa50?

96.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cooler Master sjell në treg burimin Masterwatt 750 për punë sa më efikase dhe pa ndërprerje. Ky burim ka një ftohës 120mm i cili operon pa zhurmë, cili ka një mekanizëm rezistent ndaj pluhurit, falë veçorisë IP6X, si dhe lejon qarkullimin më të lehtë teë vajit. Ky burim gjithashtu veçohet nga efiçienca 80 Plus Bronze.Ky burim përdorë kabllo 16AWG për PCI-E.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
4719512062432
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Emri i serisë:
MasterWatt Series
Frekuenca:
50-60Hz
Fuqia:
750W
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhës:
1x 20+4 PIN, 1x 4+4 PIN, 9x SATA, 3x 4-PIN, 1x FDD 4-PIN, 4x PCI-E 6+2 PIN
Lloji i burimit:
ATX 12V v2.4
Mbrojtje :
OCP, OVP, UVP, OPP, OTP, SCP
Modular:
Semi Modular
MTTF apo MTBF [milion orë]:
>100,000
Numri i prodhuesit:
OB-ZAS-CMR-059
Përmasat [mm]:
140 x 150 x 86
PFC:
Aktiv
Voltazhi:
100-240Vac

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE