Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kuti e rrymës nJoy Ayrus 450, 450W

Kodi i produktit:
214616
ATX:
1
Madhësia e ventilatorit:
120mm
SATA:
4
Prodhuesi:
NJoy
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/13A-114W), +12V (14/13A-324W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

36.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

nJoy Ayrus 450 është kuti e rrymës e fuqishme e cila do të plotësoj kërkesat e kompjuterit tuaj për energji elektrike konsistente dhe me siguri të plotë ndaj temperaturave të larta, shkarkimeve të ç'rregullta apo mbingarkesës. Aksesori është i pajisur me konektorët 20 + 4pin ATX, 4 + 4pin ATX 22V, 1x 6pin + 2 PCI-E, 4x SATA dhe 2x 4pin Molex, mban fluturën me madhësi prej 120 mm për ftohje të pajisjes dhe ju sjell fuqi të rrymës prej 450 watts për të mbajtur me energji elektrike konstante të gjitha pjesët e kompjuterit.

Vlerësimet

Porosia ka ardhur ne kohe dhe funksionon shume mire ka te gjitha llojet e kabllove gjitashtu edhe 6 pin jau rekomandoj definitivisht
Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
3323262443774
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PWPS-045P02Y-BU01B
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (4x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
Niveli i zhurmës [dB]:
28
PCI-E:
3
PFC:
Pasiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/13A-114W), +12V (14/13A-324W)
Prodhuesi:
NJoy
SATA:
4
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Kuti e rrymës nJoy Ayrus 450 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE