Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie nJoy Agon 600 - 600W

Kodi i produktit:
454683pck
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
5
Prodhuesi:
NJoy
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/14A-119W), +12V (20/19A-468W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me një fuqi prej 600 W dhe i pajisur me të gjitha teknologjitë e mbrojtjes - OCP, OVP, OPP, SCP, UVP nJoy Agon është zgjidhje e sigurt dhe e shkëlqyer për furnizimin efikas të kompjuterit tuaj. Për ftohje pajisja përdor një ventilator 120mm, dhe poashtu, i përmbush kriteret ATX 12V v2.3 dhe përmban një kabllo 20 + 4pin ATX, një 4 + 4pin ATX 12V, dy kabllo 6pin + 2 PCI-E, pesë SATA dhe tre kabllo 4pin Molex.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
PWPS-060P02G-BU01B
Lansuar:
30. 5. 2017
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
3
Niveli i zhurmës [dB]:
26
PCI-E:
4
Pesha [g]:
1 500
PFC:
Pasiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/14A-119W), +12V (20/19A-468W)
Prodhuesi:
NJoy
SATA:
5
Ventilatorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE