Burim energjie Seasonic 520W M12II-Evo, 80+ Bronze, 520W

Kodi i produktit:
165638
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
SATA:
6
Prodhuesi:
Seasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë Seasonic SS-520g F3 ofron energji elektrike prej 520 W. Ai mund të përdoret edhe për procesorët tradicional por edhe për procesorët më të fuqishëm në treg Intel dhe AMD. Përdorueseve u ofron kabllo të ndashme të cilat mund të aranzhohen lirisht sipas nevojës. Gjithashtu, kjo pajisje ka edhe funksionin PFC, i cili e rritë faktorin e energjisë dhe zvogëlon humbjet e panevojshme si dhe ftohësin 120 mm që parandalon tejnxehjen.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711173870760
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
520
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
SS520GM2 Active PFC F3
Lansuar:
16 Janar 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/24A-130W), +12V (40A-480W)
Prodhuesi:
Seasonic
SATA:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Seasonic 520W M12II-Evo edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE