Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Zalman ZM600-GSII, 600W

Kodi i produktit:
155903
ATX:
1
Lloji:
ATX
SATA:
6
Prodhuesi:
Zalman
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/16A-130W), +12V (45A-540W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zalman ZM600 është burim energjie që funksionon nën voltazhet 100 deri në 240V me fuqi maksimale 600W në mënyrë që të keni energji të mjaftueshme, konsistente dhe të sigurt për të gjitha pjesët e sistemit tuaj kompjuterik.

Aksesori është i pajisur me 2x 4pin CPU, 1x FDD, ATX 24pin, 5x MOLEX dhe 2x PCI-Express 6 + 2pin për lidhje me kasë, mban përbrenda vetes një flutur ftohëse me madhësi 120 mm dhe ka faktorin korrektues të energjisë (PFC) aktiv.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
8809213765698
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ZM600-GSII
Lansuar:
12 Korrik 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/16A-130W), +12V (45A-540W)
Prodhuesi:
Zalman
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Zalman ZM600-GSII edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE