Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim Fortron FSP700-50ARN - 700 vat, i zi

Kodi i produktit:
161332
ATX:
1
Lloji:
ATX
SATA:
6
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-160W), +12V (51A-620W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 
Ju kurseni : 8.00   (10%)
74.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi Fortron FSP700-50ARN rrit energjinë për 700 vat. Lidhet me konektorë me pin 6 konektorë SATA, 2 konekorë Molex, 1 për FDD, 2 për PCI- E. Ka dhe një ventilator prej 120 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 180 deri në 264 vat. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 120 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
2211221212111221
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9PA7004901
Lansuar:
11 Tetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (6x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-160W), +12V (51A-620W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim Fortron FSP700-50ARN - 700 vat edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE