Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim Corsair Professional Platinum HX1200i, 80+, modular, 1200 vat

Kodi i produktit:
172651
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
12
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
309.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burim Corsair Professional Platinum HX1200i rrit energjinë për 1200 vat dhe 92 % efikasitetin. Lidhet me konektorë me pin si: 20 + 4 pin to MB, 4 + 4 pin (12V) konektorë ESP, 12 SATA, 12 Molex, 2 FDD, 8 x 6 + 2 pin PCI-E. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 140 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
843591038348
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020070-EU
Lansuar:
23 Qershor 2015
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (12x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (16x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
12
PCI-E:
8
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (30/30A-150W), +12V (100A-1200W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim Corsair Professional Platinum HX1200i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE