Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair HX1200, 1200W

Kodi i produktit:
211792
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
8
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
251.50 
Ju kurseni : 42.00   (17%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair HX 1200 është zgjedhja e përshtatshme për sisteme bazike kompjuterike. Corsair ofron mbështetje të lartë, zhurmë të vogël dhe gjatësi të përshtatshme të kabllove të instalimit. Kjo kuti përdorë ftohës 135mm dhe mbron kompjuterin ndaj mbi-voltazhës, tejnxehjes dhe lidhjeve të shkurtëra. Corsair, poashtu, mund të përdoret edhe me Intel Skylake. Për t'u lidhur me kompjuter, Corsair përdorë lidhës ATX, një konektor EPS, një Floppy, tetë 4-pinësh Molex, tetë PCIe dhe tetë SATA. Dimensionet e kësaj kutie janë 150 x 86 x 140 mm dhe peshon 3.27kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
4
EAN:
843591093521
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020140
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (8x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (16x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
8
PCI-E:
8
Port dalës DC:
+3.3/5V (30/30A-150W), +12V (40/40/40/40/40/40/40/40A-1200W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Corsair HX1200 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE