Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie MICRONICS PERFORMANCE II HV 1000W

Kodi i produktit:
249798
EAN:
8809436060655
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (cástecná)

Si të porosisim në Gjirafa50?

157.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics Performance II është burim energjie që ju ofron rrymë elektrike të sigurt për të gjitha pajisjet tuaja elektronike me mbrojtje ndaj shkarkesave apo ç'rregullimeve të tjera. Aksesori vjen me kapacitet prej 1000W, mban konektorët 4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6 + 2pin (6x) për lidhje me kompjuter, mban fluturën me madhësi 120mm për të mirëmbajtur një temperaturë optimale si dhe plotëson standardin 80 + Bronze të efiçiencës së energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436060655
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (cástecná)
Kodi:
PERFORMANCE II HV 1000W
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (10x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (23/23A-140W), +12V (83A-996W)
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Burim energjie MICRONICS PERFORMANCE II HV 1000W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE