Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Zalman ZM1200-EBT - 1200W

Kodi i produktit:
244252
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
8809213768460
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
175.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zalman ZM1200-EBT është burim i rrymës i dizajnuar që të mbaj me energji elektrike konsistente dhe të sigurt të gjitha pajisjet tuaja elektronike. Aksesori vjen i pajisu me konektorët 4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (8x), PCI-Express 6 + 2pin (8x) për lidhje me kompjuter, ka fuqi maksimale prej 1200W plotëson standardin 80 Plus Gold me 85% efiçiencë të shfrytëzimit të energjisë elektrike si dhe është pajisur me një flutur me madhësi 135 mm për mirëmbajtje të temperaturës optimale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
8809213768460
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
ZM1200-EBT
Lansuar:
8. 9. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (8x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-130W), +12V (100A-1200W)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE