Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Supernova 1200 P2, 1200W

Kodi i produktit:
160636
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
12
Prodhuesi:
EVGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
328.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 27.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produktet e SuperNova janë shumë të njohura për efikasitetin dhe qëndrueshmërinë e tyre të lartë. Seria 1000 e rrit energjinë për 1200 vat dhe 92 deri në 94 % efikasitetin. Është i dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 100 deri në 240 vat. Lidhet me konektorë me pin të ndryshëm. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
EAN:
4250812405081
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
EPS 12V 8 pin:
2
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1 200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
220-P2-1200-X2
Lansuar:
3 Tetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (6x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
8
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (100A-1198W)
Prodhuesi:
EVGA
SATA:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Supernova 1200 P2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE