Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burime Corsair RM1000i, 80+ Gold, 1000 vat

Kodi i produktit:
173848
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (11x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (12x)
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
12
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
185.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Corsair Corsair RM1000i rrit energjinë për 1000 vat dhe 83 deri në 91 % efikasitetin. Lidhet me konektorë me pin si: 0 + 4 pin to MB, 4 + 4 pin (12V), konektorë ESP 2.92, SATA x 20, 12 x Molex, 2 x FDD. Është e dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 100 deri në 240 vat. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 135 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
8435910457354
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1 000
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020084-EU
Lansuar:
1 Korrik 2015
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (11x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
11
PCI-E:
8
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (40/40/40/40/40/40/40/40A-1000W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burime Corsair RM1000i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE