Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair AX1600, 1600W

Kodi i produktit:
229049
EAN:
8435910503198
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
518.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair AX1600i është i cilësisë së lartë dhe gjithashtu efeciente e furnizimit me energji me standarde ATX të kabllove modulare. Fuqia maksimale e saj është 1600W. Ka Titanium Certification 80Plus. Ka të integruar 140 mm lejon modalitetin jo-rrotullues në ngarkesa të ulëta dhe të mesme. Natyrisht ekziston një mbrojtje burimesh kundër mbitensionit, qarkut të shkurtër dhe mbinxehjes. Kontrollimi mund të bëhet përmes programit Corsair Link. Kablloja e përfshirë ofron lidhësit e mëposhtëm: 1x 24 pin për MB, 2x 4 + 4 pin CPU, 8x 6 + 2pin PCI-E, 5x SATA, 3x Molex, 2x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8435910503198
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
1600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
CP-9020087-EU
Lansuar:
20. 1. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (8x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Port dalës DC:
+3.3/5V (30/30A-180W), +12V (133A-1600W)
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE