Burim i rrymës 1stCool Economic 350W

Kodi i produktit:
245617
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-350P-12
Lansuar:
4. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
350
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-350P-12
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (2x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Pasiv
Prodhuesi:
1stCool

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE