Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie 1stCool White Storm 450W

Kodi i produktit:
245619
EAN:
8594192890034
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim i energjisë ka një degë të fuqishme 12V dhe një fuqi prej 450W, funksion të ulët të zhurmës me freskues të heshtur dhe kushinetë hidraulike. Poashtu, burimi ka kabllo të kualitetit të lartë për konfigurimin e saj ideal me kompjuterin, dhe mbrojtje të plotë të qarqeve OVP, OCP, OPP, SCP, UVP.

Vlerësimet

Punon perfekt me GTX 1070 . Faleminderit Gjirafa50

Shumë mirë për çmimin e saj.

Shumë e mirë për çmimin e saj.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890034
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-450A-12-85
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (4x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/18A-100W), +12V (32A-384W)
Prodhuesi:
1stCool

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE