Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair CV Series CV450, 450W

Kodi i produktit:
278816
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim kompjuterik cilësor me një prodhim prej 450 W dhe një ventilator 120 mm të kontrolluar nga temperatura e ulët. Ofron efikasitet në 80Plus Bronze. Ai ofron lidhësit: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për CPU, 2x 6 + 2-pin për PCIe, 7x SATA, 2x Molex dhe 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
CP-9020209-EU
Lansuar:
15. 1. 2020
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (36A-432W)
Prizë për rrymë:
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE