Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Corsair CX450M, 450W

Kodi i produktit:
211832
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
4
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e rrymës Corsair CX 450M është zgjedhja e përshtatshme për sisteme bazike kompjuterike. Corsair ofron mbështetje të lartë, zhurmë të vogël dhe fleksibilitet me gjatësi të përshtatshme të kabllos së instalimit. Kjo kuti përdorë ftohës 120mm dhe mbron kompjuterin ndaj mbi-voltazhës dhe lidhjes së shkurtër. Corsair, poashtu, ka efiçencë energjetike deri në 85%. Për t'u lidhur me kompjuter, Corsair përdorë lidhës ATX, një konektor EPS, një Floppy, tre 4-pinësh Molex, dy PCIe dhe katër SATA. Dimensionet e kësaj kutie janë 150 x 86 x 140 mm dhe peshon 3.27kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
843591057936
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
450
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020101-EU
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
2
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (37,4A-448W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Corsair CX450M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE