Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Eurocase ATX-400W, 400W

Kodi i produktit:
256432
EAN:
8592522003833
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ATX-400W

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Keni nevojë për burim energjie? Atëherë Eurocase ATX është zgjedhja e duhur! Ka kapacitet 400W dhe ftohës termorregullues 120mm. I paisur me qarqe elektrike, mbron burimin nga mbingarkimi apo qarqet e shkurtra. Posedon konektorët 1x 20 + 4-pin ATX (pllakë amë), 1x 4-pin (procesor), 3x SATA , 3x molex, 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592522003833
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ATX-400W
Lansuar:
9. 3. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), SATA (3x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Pasiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Eurocase
Ueb-i i prodhuesit:
Eurocase.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE