Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i energjisë Evolveo - 400W

Kodi i produktit:
85076
ATX:
1
EAN:
8594161333388
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Evolveo 400W është burim i energjisë që përkrahë standardet EPS12V dhe ATX, pa harruar edhe Sistemin e Infrastrukturës së Serverit. Ky burim përmban funksionin aktiv PFC që e redukton voltazhën dhe mundëson që pajisja të funksionojë sa më mirë. Ky model ka një fuzë me diametër 120mm që ofron kontroll të shpejtësisë dhe ka një dalje prej 400W. Përmban një palë konektorësh SAR dhe një konektor 20+4 pin. Përshtatet me specifikat ATX 2.2. Produkti ka ngjyrë të zezë dhe përmban një kabllo të gjatë 35 cm. Pakoja përfshinë 2 konektorë Molex dhe 1 konektor FD3.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
EAN:
8594161333388
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
EP400PP12B
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Pasiv
Prodhuesi:
Evolveo
SATA:
2
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim i energjisë Evolveo - 400W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE