Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim Seasonic SS-400ET, T3 Knight Energy, 400 vat

Kodi i produktit:
105971
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (3x)
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
SATA:
3
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-130W), +12V (17/17A-360W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 
Ju kurseni : 5.00   (9%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi Seasonic SS-400ET, T3 (Knight Energy) rrit energjinë për 400 vat dhe rrit efikasitetin për 82 %. Lidhet me konektorë të ndryshëm si: 3 konektorë ATA, 2 konekorë Molex, 6 për PCI- E, 1 për FDD, 1 për CPU, dhe 1 për ATX 24. Po ashtu ka dhe një ventilator 120 mm i cili e rregullon temperaturën varësisht nga nevoja. Është i dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 220 vat. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
EAN:
8592522029192
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
SS400ET-Bronze
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (3x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
1
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-130W), +12V (17/17A-360W)
SATA:
3
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim Seasonic SS-400ET edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE