Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie 1stCool White Storm 550W

Kodi i produktit:
245620
EAN:
8594192890041
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie ka efikasitet 85%, kapacitorë 105° C, mbrojtje të qarkut të shkurtë, mbrojtje të plotë për OVP, OCP, OPP, SCP, UVP, ftohës të pazhurmshëm hidraulik 12-14 cm dhe kapacitet 550 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594192890041
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ECP-550A-12-85
Lansuar:
4. 10. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (1x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (4x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
1stCool

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE