Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Be quiet! Pure Power 11 - 500W

Kodi i produktit:
248573
EAN:
4260052186343
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500:!
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria Pure Power 11 ofron besueshmëri dhe funksionalitet të lartë. Pure Power 11 është e pajisur me kabllo me cilësi të lartë që thjeshton instalimin e komponentëve, rrit rrjedhjen e ajrit dhe përmirëson ftohjen. All-in-One është i pajisur me një lidhje të përshtatshme HDD për lidhje të lehtë. Është një burim i energjisë me cilësi ATX. Prodhimi maksimal i saj është 500W. Ajo ka 80 Plus Gold, të cilat garantojnë efikasitetin e saj deri në 92%. Ajo përmban një ventilator 120 mm të heshtur. Natyrisht ekziston një mbrojtje burimesh kundër mbitensionit, qarkut të shkurtër dhe mbinxehjes. Burimi ofron lidhje: 1x 20 + 4 pin për MB, 1x 4 + 4 pin CPU, 2x 6 + 2pin PCI-E, 6x SATA, 3x Molex dhe 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260052186343
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500:!
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
BN293
Lansuar:
8. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës [dB]:
21,6
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/15A-120W), +12V (28/20A-480W)
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE