Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Be quiet! SFX L Power 500W

Kodi i produktit:
252269
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500:!
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
BN238

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burim energjie Be quiet! SFX L power i cili rekomandohet për mini ITX dhe sistemet kompakte të gaming. Nëse doni sistemi kompjuterik të punojë si duhet atëherë SFX L Power është kombinimi ideal i energjisë, produktivitetit dhe besueshmërisë. Pajisja është e çertifikuar si 80 Plus Gold me produktivitet deri në 90%, dhe avantazhi më imadh i kësaj pajisje është konsumimi i ulët i energjisë elektrike. SFX L Power funksionin me fuqi deri në 500W dhe është i pajisur me konektorët: 1x 20 + 4 pin for MB, 1x 4 + 4 pin CPU, 4x 6 + 2pin PCI-E, 6x SATA dhe 3x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500:!
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
BN238
Lansuar:
15. 1. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
SFX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës [dB]:
28.5
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-105W), +12V (41,7A-500W)
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE