Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Cooler Master Elite V3 500W

Kodi i produktit:
988697km
Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
4719512066201
Efiçenca e energjisë:
75% @
Frekuenca:
50-60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cooler Master sjell në treg burimin nga seria Elite V3 për çdo përdorues. Ky burim ka një ftohës me përmasa 120mm, i cili nuk ndjehet dhe mbështet lidhjet PCI-E.

Ky burim karakterizohet nga efiçienca e energjisë prej 75% dhe qëndrushmëria në temperatura deri në 40°C e cila nuk lejon që pajisja të bllokohet apo fiket në rast të ngarkesave të mëdha.

Vlerësimet

Detajet teknike

Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
4719512066201
Efiçenca e energjisë:
75% @
Frekuenca:
50-60Hz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Konektorë (lidhës) USB:
1x 20+4pin, 1x 4+4pin, 6x SATA, 3x 4pin, 1 FDD 4pin, 2x PCI-E 6+2pin,
Lloji i burimit:
ATX 12V V2.31
Lloji i PFC:
Aktiv (>0.9)
Mbrojtje :
OVP / OPP / OTP / SCP
MTTF apo MTBF [milion orë]:
>100,000
Numri i prodhuesit:
OB-ZAS-CMR-069
Përmasat [mm]:
150 x 140 x 86
Prodhuesi:
Cooler Master
Voltazhi:
100-240V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE