Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Cooler Master MasterWatt 550 - 550W

Kodi i produktit:
279701
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (Pjesërisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie i fuqishëm i projektuar nga prodhuesi Cooler Master MasterWatt përdor lloji e furnizimit me energji elektrike ATX me efikasitet 80 PLUS BRONZE. Kjo pajisje ka kabllo modulare, por edhe prodhim DC të rrymës: + 3.3V (20 / 20A-110W), + 12V (45.8A-550W). Poashtu, pajisja përdor lidhjet 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6 + 2pin (2x), SATA (6x) dhe ka madhësi të ftohësit 120mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (Pjesërisht)
Lansuar:
28. 1. 2020
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (45,8A-550W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Cooler Master
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE