Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair CX 550 Builder, 550W

Kodi i produktit:
210023
ATX:
1
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
5
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e rrymës "Corsair CX 450 Builder" është zgjedhja e përshtatshme për sisteme bazike kompjuterike. Corsair ofron mbështetje të lartë, zhurmë të vogël dhe fleksibilitet me gjatësi të përshtatshme të kabllos së instalimit. Kjo kuti përdorë ftohës 120mm, ka voltazh hyrës 100V -240V, mbrojtje ndaj mbi-voltazhës dhe lidhjes së shkurtër, dhe efiçencë energjetike deri në 85%. Për t'u lidhur me kompjuter, Corsair përdorë lidhës ATX, një konektor EPS, një Floppy, katër 4-pinësh, dy PCIe dhe pesë SATA. Dimensionet e kësaj kutie janë 150 x 86 x 140 mm dhe peshon 1.73kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
843591083973
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
CP-9020121-EU
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/20A-120W), +12V (45,8A-549W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
5
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Corsair CX 550 Builder edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE